מארחים את שר התרבות והספורט


ביום שלישי בערב אירחנו את שר התרבות והספורט מיקי זוהר וצוות משרדו במטרה לראות כיצד ניתן לקדם ולפתח יותר את נושא התרבות והספורט במועצה על כלל גווניה ויישוביה. השר הגיע עם צוות משרדו הכולל את: חנוך גנן ממינהל התרבות ושי שיטרית ממינהל הספורט- שמלווים את הצוותים שלנו במתנ"ס כבר שנים רבות וכן עם צוות המטה שלו: חן אביטן ראש מטה ספורט של השר, ילנה פרלמן ראש מטה תרבות ושמעון אוחיון יועץ השר.

לשמחתנו השר וצוותו הגיעו מוכנים לבקשותינו והשר הציג בפנינו הגדלה משמעותית, עוד השנה, בסיוע לתקציבי התרבות, התרבות החרדית ותחום הספורט.

מה זה אומר? שצפויה לנו שנה מלאה בארועי תרבות איכותיים במחירים מסובסדים מאוד גם לתרבות הכללית וגם החרדית.

בנוסף קיבלנו מחמאה ענקית בנושא הספריות- השר הופתע לגלות שהחלום שלו ליצור פיילוט שיתמרץ רשויות להקים במקביל לספריה המרכזית גם "מיני ספריות" שיפעלו בכל יישוב ויישוב - מתגשם כבר שנים ביישובי המועצה שלנו וביקש להפוך אותנו למודל בתחום הזה.

וכן פידבק חיובי על העבודה המדהימה של צוות המתנ"ס שמשקף למשרדו את הייחודיות הנדרשת למועצה בפעילות התרבותית המותאמת לציבור המועצה ובכך מסייע להם להתאים את קריטריוני התמיכה גם לאוכלוסיה הדתית והחרדית.

הצוותים שלנונ במתנ"ס ובמועצה יצאו מהפגישה מרוצים מאוד ועם התחייבויות חשובות להרחבה משמעותית בתחומי התרבות והספורט שכולנו נוכל ליהנות ממנה עוד השנה!

הזדמנות להודות מאוד לשר מיקי זוהר ולכל צוות משרדו על הביקור החשוב, הגמישות וההבנה לצרכים שלנו וכן להודות למנהלת המתנ"ס נעה ברדוגו ולצוות המדהים שלה- רותי, יעל וזיו על הובלת תחום התרבות והספורט לאורך כל השנה והעשיה הבלתי פוסקת בקידומו.