מיזם חדש: הודעות קוליות- לכבדי ראיה ולמגזר החרדי


יוזמה חדשה שלנו במועצה במטרה להקלה על תושבים כבדי ראיה, מגזר חרדי ומבוגרים- הודעות מונגשות קולית עם כל ההנחיות ועדכוני הרשות בנושא חירום וביטחון. 

היוזמה צצה בעקבות מצב החרום "מבצע מגן וחץ". המועצה כידוע אנו מעדכנים אתכם התושבים פעמיים ביום באמצעות הודעות ווסטאפ ורשתות חברתיות, בהנחיות השונות והמשתנות של פיקוד העורף.  בעקבות סבב הביקורים ביישובי המועצה התברר לנו שאת ההנחיות, המופיעות בכתב, לא קיבלו רבים מהתושבים-  תושבים כבדי ראיה שנזקקו למידע הופנו למוקד או להנחיות הקוליות של פיקוד העורף-שנותנות מידע כללי ללא התייחסות פרטנית  לשירותי הרשות עצמה ותושבים מהמגזר החרדי נאלצו לחכות לעדכונים כתובים של מזכיר/ת היישוב. 

עם התחלת המבצע החליט ראש המועצה, שי רייכנר, בן לאם כבדת ראיה המבין באופן אישי את הקשיים בנושא, כי כל ההודעות חירום יוקלטו וישלחו במקביל גם בכתב וגם בהקלטה לכלל התושבים- למגזר הכללי באמצעות קבוצות הווטסאפ ולמגזר החרדי באמצעות "ווטסאפ כשר" המשאיר הודעות קוליות (להצטרפות התקשרו למספר: 073-357-1749) 

כדי להנגיש את המידע עבור כלל תושבי המועצה. ההודעות מוקלטות ע"י ראובן ברמץ, תושב יסודות שהתנדב לנושא ונשלחות פעמיים ביום, מיד לאחר הדיונים עם נציגי פיקוד העורף ובאישורם. 

זאת הזדמנות להודות מאוד לראובן ברמץ על הסיוע הנרחב בנושא