הודיה על הנס של שירה


הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו

אחרי כמעט חודש שבו עקבנו בדאגה אחרי שירה,בתו של הרב רוזנפלד מחפץ חיים, שאושפזה במצב קשה לאחר לידת בנה הבכור, שוחררה  שירה ביום רביעי מבית החולים ויום למחר, בחמישי בערב, אורגן לכבודה ולכבוד הנס הגדול שארע לה, ארוע הודיה גדול עם בני המשפחה וחברי המשק.

כדי להבין את גודל הנס צריך להבין כי הנגיף שתפס את שירה היה קטלני וכ80% מהמקרים שהוא תוקף מסתיימים לא עלינו במוות. ב"ה התפילות הרבות של כולכם עזרו!

בין הברכות המרגשות והשמחה הגדולה היה רגע מיוחד שלא השאיר אף עין יבשה: יעל, אמא של שירה, ביקשה לדבר וסיפרה שכאשר היו בטיפול נמרץ ,היו לצדם בני משפחתו של אור אשכר ז"ל, שנפצע אנושות בפיגוע בדיזנגוף. בשלב מסוים יצא אחיו של אור, אדם מהחדר וסיפר ליעל כי אור כבר במוות מוחי וזה עניין של זמן עד שיחזיר נשמתו לבורא והוא מנתב את כל התפילות שמעתירים על אור לרפואתה של שירה. הרגע הזה שבו אחיו של אור, ברגעים הקשים ביותר בחייו, חשב על שירה היה אצילי ומרגש במיוחד. אדם, אחיו של אור ז"ל, נכח בארוע ההודיה של שירה, והקהל הרב עמד על רגליו והקדיש לו את השיר "והיא שעמדה". יהי זכרו של אור ברוך. 

במהלך המסיבה בני המשפחה לא הפסיקו להודות לכל חברי הקהילה על התמיכה הבלתי נפסקת והתפילות הרבות שעזרו גם למשפחה אך בעיקר לרפואתה של שירה. נס גדול ודרך מופלאה לסיים את השבוע הזה.