גאווה! ארבעה נציגים במורי המאה


וואו! כזה עוד לא היה!

זכינו השנה לארבעה נציגים בטקס מורי המאה של חמ"ד!

מהו טקס מורי המאה של החמד? בטקס זה מעניקים תעודה ל100 המורים ואנשי חינוך הנבחרים מהחמ"ד, על היותם פורצי דרך בחינוך היוזמים ופועלים במסירות והתמדה למען קידום תלמידיהם

אז מי הנציגים שלנו ועל מה זכו?

*סימה אהרוני רכזת ומדריכת גננות נחל שורק תושבת חפץ חיים* - סימה זכתה על מסירותיה וראיתה המערכתית, על יחסי האנוש שלה ועל יצירתיות פורצת דרך, על חדוות הדעת ועשייה ללא גבול וכן על הטמעת יעדי החמ"ד תוך שיתוף הורים וקהילה.

*הרב נדב יוסקוביץ- יועץ בתתמ"ד ניצני התורה* הרב נדב זכה על כך שהקים את כל המערך הייעוצי בת"ת באופן מקצועי ביותר, בדרכו החינוכית והערכית ומתוך מסירות והשקעה למען התלמידים היקרים.

*מירב גוטמן מחנכת באולפנת צביה חפץ חיים תושבת יד בנימין*- מירב זכתה בזכות מסירותה והאכפתיות שלה לבנות וכן על פעילותה מעוררת ההשראה כרכזת תחום תנ"ך המלמדת את התורה כתורת חיים ומצליחה להחיות עבור התלמידות את עולם התורה ולחבר אותו לחייהן האישיים.

והאחרונה היא *דפנה אברג'ל - תושבת יד בנימין המחנכת בחמ"ד שפיר* דפנה זכתה על הובלת תהליך קליטת ילדי הגן בבית הספר ויצירת חיבורים בין אישיים בין תלמידים. וכן על קידום למידה ברוח הSEL האמוני תוך פיתוח משחק מחבר ליצירת שיח חברתי-רגשי ועידוד לעשיית חסד ומעורבות חברתית.

עבורינו, תושבי המועצה, מדובר על גאווה גדולה וזוהי זכות גדולה עבורינו שאלו מחנכי ילדימו ותושבינו.

סימה, הרב נדב, מירב ודפנה - תודה לכל אחת ואחד מכם על הנתינה והעשיה ועל כך שאתם הופכים את היישובים שלנו ומוסדות החינוך למקומות טובים וראויים יותר עבור הדור הבא