אני נרגש להציג בפניכם חוברת זו, המרכזת בתוכה את כלל פעילויות ההעשרה והחוגים לשנה הקרובה
במסגרת חוגי המתנ"ס תוכלו למצוא מגוון עשיר ורחב של חוגים המועברים על ידי מדריכים מוסמכים בתחומי ספורט, אומנות, מחול, מוסיקה, נגינה ,פיתוח קול וחשיבה התורמים להעשרת תרבות הפנאי ולמתן ביטו לכישרונו ולתחומי התעניינות של ילדים, נוער ומבוגרים במגזרים השונים במועצה

 

בכל שנה אנו מרכזים מאמצים  להפעיל חוגים במבנה המתנ"ס ובנוסף, גם במבנים שונים ביישובי המועצה ככל ויש ביקוש מותאם לקהל היעד.  
 
עובדי המתנ"ס פועלים רבות לשיפור איכות החיים ותרבות הפנאי ומתקיימת חשיבה מתמדת ליעול.
אם תרצו להאיר או להעיר בנושא זה מוזמנים בכל עת למתנ"ס 

אני רוצה להודות למלכי שוורץ רכזת תחום חוגי פנאי ומוזיקה , איציק זמיר מנהל תחום חוגי ספורט , מירן גברא רכזת פרויקט חבלי שורק ,זיו אוסון מנהל תחום הספורט והפנאי ולנעה ברדוגו פסטרנק מנהלת מתנ"ס נחל שורק על פעילותם הברוכה לעידוד מגוון החוגים.

זכרו, כי חינוך, תרבות וספורט בונים קהילה. 

שלכם,
שי רייכנר ראש המועצה

 

קהילה יקרה,

קהילה יקרה,

עוד שנת פעילות עומדת בפתח, מתרגשת להתחיל וטומנת בחובה הזדמנויות חדשות ללמידה התפתחות והנאה.

בחוברת שלפניכם, תמצאו לצד החדש, גם את המוכר והמבוקש, כפי שעלה מהמשובים שלכם, כדי שלתוך השגרה תוכלו לצקת רגעים של יציאה ממנה. השתדלנו לאזן בין הרצון להנגיש שעות פנאי איכותיות לבין מתן הזדמנות למצוינות ומקצוענות ולכם נשאר רק לבחור ולעלות על ההסעה שעומדת לרשותכם.

החוגים המוצעים הנם ממגוון תחומים, מותאמים לקשת הגילאים, מתוך מטרה שכל אחד ואחת, קטן וגדול יוכל לבחור את הדבר המתאים לו ומי מכם שמעדיף את הגמישות, ימצא בדפים הבאים גם פרטים על המשחקיה, חדר הכושר והבריכה וכמובן את שעות ההתעמלות לבחירה.

כאן המקום לציין כי אנו נכנסים לשנה שניה של פרוייקט "חבלי שורק" בבתי הספר, מיזם משותף של מחלקת החינוך במועצה ,בתי הספר והמתנ"ס. אנו מזמינים אתכם ההורים, לסייע לילדיכם בבחירת תחומי העשרה, אשר יזמנו להם, בתוך המערכת הבית ספרית, חלון לאופקים נוספים.

מבקשת להודות לצוות המדריכים, שעושה אתנו את הדרך הזאת ומתאים את עצמו לצרכים הקהילתיים הספציפים, לזיו מנהל אגף ספורט ופנאי ולחברי צוותו: מלכי, רכזת חוגי העשרה מוזיקה ופנאי, איציק, רכז הספורט ומירן רכזת חבלי שורק, לכל צוות המתנ"ס שעושה לילות כימים לטובת איכות חיינו בתוך הקהילה המגוונת שלנו וכמובן לראש המועצה שי רייכנר, שמשקיע משאבים רבים, כדי שנוכל להוציא את כל הטוב הזה מהכח אל הפועל.

 

שתהיה לנו שנה נהדרת,

בואו בהמוניכם, שלכם,

נעה