סטודנטים יקרים,

בשנה האחרונה מרכז צעירים נחל שורק פועל למען צעירי וצעירות המועצה ע"י נתינת מענים מקצועיים בהיבטים של השכלה, תרבות ופנאי, פיתוח קריירה, קידום תעסוקה ומעורבות חברתית בקהילה.

לקראת שנת הלימודים תשע"ט, לאחר מאמצים רבים, אנו שמחים לבשר לכם כי המועצה הרחיבה באופן משמעותי את מספר המלגות וגובה המלגות שיחולקו. כמו כן נוצרו שיתופי פעולה עם קרנות וגופים שונים שהצטרפו למערך המלגות ואנו נמשיך ונעשה ככל שניתן על מנת לקדם תחום חשוב זה. סטודנטים לתואר ראשון אשר ימצאו זכאים בשנת הלימודים הנוכחית, יזכו במלגה על סך 10,000 ש"ח וישתלבו בעשיה חברתית בתחומים שונים בקהילה. תושבי מועצה מסיימי שירות לאומי או צבאי ב-5 השנים האחרונות (חיילים משוחררים ע"פ חוק) זכאים להגיש בקשה גם למלגת קרן גרוס בשיתוף מפעל הפיס על סך 10,000 ש"ח בקישור המצורף goo.gl/iLxGXm ובכך להגדיל את סיכוייהם לקבלת מלגה. בנוסף, ההרשמה למלגת מועצה פתוחה כעת ותיסגר 7/10/18, להרשמה: https://goo.gl/5ECJ2n

לשימושכם מבנה ללמידה מאובזר במחשבים עם אינטרנט ו-wifi חופשי, מכונת צילום ופינת קפה. מוזמנים להגיע וליהנות מסביבת לימודים רגועה ונוחה. בברכת שנת לימוד פוריה.
מוזמנים לפנות בכל עניין, שלכם ובשבילכם 🌸

מרכז צעירים מזמין את תושבי נחל שורק (18+)

לקורס אנגלית מדוברת

ההרשמה לערב החשיפה בקישור👇🏼
https://forms.gle/iXNL59ZGHCDEFusZ9
שלכם ובשבילכם 🌸