חגיגות הפורים במועצה החלו וכמו שחוגגים אצלנו זה ממש כמו במגילה – מנער ועד זקן, טף ונשים – כולם חוגגים.
התחלנו את היום עם מנהלת הגנים שלנו טובה שץ שהגיעה היום מחופשת למלכת פרס החינוך הארצי שהתבשרנו זה לא מכבר על זכייתו ומחויכת כמו שרק היא וכל צוות החינוך יודעים – חינוך הולך תמיד עם חיוך😀ואחרי שהסתובבנו איתה קצת בגנים נוכחנו שהמקוריות והיצירתיות לא פוסחת גם על צוות הגנים המקצועי שלה שכולם גננות וסייעות כאחד הפציצו בתחפושות מקוריות כיד הדמיון. שאפו על המקוריות והיצירתיות שמוכיח שוב שיש הצדקה לזכייה בפרס החינוך שלנו!

ילדי הגנים התקהלו לעשות שמייח במועצה – גן ארז והגננת תמר ג'יבלי התקבלו היום בהתלהבות ובשמחה אצל ראש המועצה והתכבדו במתוקים וחיוכים.

בבית ספר ברויאר חגגו היום פורים  וכל הצוות הפך היום לאימוג'ים של סמיילי. הנכנסים בשערי ברויאר נדבקו מיד בשמחה ובאווירה המיוחדת שהיתה. המבנה של בית הספר הפך לארמון וכל הצוות התחפש לאימוג'י שקיבל את התלמידים המחופשים בחיוך רחב. הצעירים פתחו את היום בתהלוכת תחפושת חלוקת משלוחי מנות וכמובן איך לא?! בשוק ססגוני ומגוון שהפעילו כיתות ו'. התלמידים המחופשים לא הפסיקו לחייך.

גם במרכז היום לקשיש צהלו ושמחו בזכות כיתות ט' של ישיבת תורת החיים וחברי המועדון, הצגה משעשעת וריקודים שמחים של חברות המועדון עם המפעילה "פלפלת", תודה לבנות כיתה ו' מברויאר בניצוחה של המורה תמר שוקרון.