היום ציינו ברחבי המועצה את יום המעשים הטובים יום חשוב שמעלה על נס את העשייה למען הקהילה והכלל.
אין מוסד במועצה שלא לקח חלק בפעילות היום וההתנדבות היתה משמחת ואדירה. פשוט מרגש.

אז מה היה לנו היום?

המלגאים שלנו הגיעו לשמח בבית הסיעודי ארזו מוצרים במת"ת ושיפצו את מועדון בית גיל הזהב בבני ראם. בבית הספר ברויאר ארגנו שוק "קח תן" הילדים הביאו מוצרים וסכום כסף סמלי לבזבוזים כשהכסף שנאסף הועבר לגמ"ח של שלמה ירימי. עובדי המתנ"ס המשיכו את מסורת אירוח של ילדי אקי"ם, ארחו אותם כיד המלך החל בארוחת בוקר מפנקת, פעילות משותפת עם המת"ת באריזת מוצרי עלית, הנאה מפעילות o.d.t בהפקת המתנ"ס והרקדה מטורפת ושמחה.

בחינוך – בי"ס ברויאר פתח את היום בשוק קח תן, נתינה שהפכה למסורת בבית ספר ברויאר. במשך שבועות עמלים על איסוף משחקים וחפצים וביום המעשים הטובים התלמידים קונים והכסף נתרם לצדקה.
ת"ת תורת החיים שילב את יום המעשים הטובים ויום הניקיון והתלמידים יצאו לנקות את הסביבה.
בלב ברויאר החליטו להוקיר על הטוב, הכינו שייקים בבית הקפה שלהם וחילקו לעובדי המועצה לנהגי ההסעות, למלווים ולמורות השילוב. 


בשעות הערב התקיים הפנינג יום מעשים טובים ביד בנימין בשילוב עם עסקים מקומיים כשחלק מהכסף הועבר לתרומה והיו עוד ועוד אירועים והתנדבויות שנעשו בשמחה וחיממו את הלב.

תודה לרותי בראון ממנצחת על הכל מהמתנ"ס, לצעירי המועצה בניהולו של חגי, למלגאי פיס ולכל לעסקים שהשתתפו ביניהם לנטלי פרלוב על עיצוב הבלונים המשמח והמהמם..