בהודעה מרגשת הודיע אמש שר החינוך שמועצה אזורית נחל שורק זכתה בפרס החינוך יחד עם עוד 5 רשויות. את ההודעה על כך קיבל ראש המועצה אלי אסקוזידו בהודעה טלפונית משר החינוך נפתלי בנט אשר חילק מחמאות רבות להישג.

בין השאר אמר שר החינוך, נפתלי בנט לראש המועצה: ״מערכת החינוך שלכם היא מערכת החינוך הטובה ביותר במדינת ישראל. הפרס מוענק על ההצטיינות, על המצוינות ועל הזכות להיות שותפים מלאים בחינוך דור העתיד. המנהלים וצוותי ההוראה משמשים דוגמא ומופת לכולנו ולשאר הערים בישראל, ואני מודה להם על כך״.

אנחנו לא מופתעים כי מערכת החינוך שלנו עושה מעל ומעבר למצב את עצמה כמערכת צומחת ומצמיחה בעזרת אנשי החינוך שלנו במוסדות, בעזרת עובדי ומנהלי החינוך ובזכות האמון שלכם התושבים בחינוך הצלחנו, המעמד מרגש שבעתיים והפרס הוא בהחלט של כולנו.
ראש המועצה אלי אסקוזידו הודה לשר על ההודעה והזכייה ואמר לו כי זהו אות הוקרה והערכה להשקעה העצומה במערכת החינוך.

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב: "חינוך לערכים, למנהיגות חברתית, לחדשנות וליזמות – הם מאבני היסוד של חינוך במאה ה-21. בזכות פועלם של אנשי חינוך מעולים ומצטיינים, ברשויות הזוכות בפרס החינוך היישובי, מערכת החינוך תמשיך להצעיד את בוגריה ואת המדינה לשגשוג ולצמיחה. אני מברך את בתי הספר על התרומה הנפלאה והעשירה שלהם למערכת, שמהווה סמן דרך למצוינות חינוכית".
ביחד עם מועצה אזורית נחל שורק זכו עוד חמש רשויות בסך הכל במדינה בפרס ובמסגרת הזכייה בפרס, יוענק לכל אחת מהרשויות פרס כספי בסך 100 אלף שקלים, אשר יושקעו בפרויקט חינוכי ברשות.

חברי ועדת הפרס התרשמו שהרשות שלנו פועלת סביב לשעון לבניית תכניות חינוך חדשניות, בדגש על מעורבות אישית וחברתית, וטיפוח אקלים מיטבי. הרשויות מייצגות מגוון רחב של יישובים, שהמשותף לכולם הוא החזון החינוכי לשנים הבאות.
תודה לכל השותפים לעשייה המבורכת ובמיוחד למחלקת החינוך ולרב דוד עסיס על ההובלה והעשייה ותודה לכם התושבים! בהחלט זכינו בכם.

מצ"ב סרטון מפרס החינוך – https://www.facebook.com/ma.nahalsoreq/posts/2270597309649873