היום האחרון של קייטנת איל"ן בני ראם-עשור להקמתה והשנה הוספנו גם "לזכרו של אחיה ערקי ז"ל". הכל התחיל לפני 10 שנים, ברכז נוער צעיר, הוזה וחוזה, דניאל טרבלסי, שבישיבת מזכירות המושב, ביקש את ברכת הדרך וקצת תקציב. "השאר עלינו"-על הנוער כמובן. המבוגרים שבחבורה חשבו שהוא חי בפנטזיות של צעירים, אבל גמגמו/ הסכימו להצעה. לרעיון נרתם אלי אסקוזידו – ראש מועצה אזורית נחל שורק. הבטיח שיעזור. אמר וקיים. וכך במשך 10 שנים גדלו במושב בני ראם דורות של ילדים. הראשונים התנדבו בקייטנה כי דניאל ביקש. היום הילדים כבר מחכים לרגע בו יוכלו להתנדב: בהדרכה, צוות טכני, סבבי לילה, צוות מועדון ועוד. אין חשוב יותר ופחות, כי אין האחד יכול ללא השני. לשמחתנו, רשימת התודות ארוכה.
בני הנוער אספו את עצמם למרות האסון הכבד ותפקדו בצורה מופלאה על המועדון המקושט, המוסיקה הסוחפת. במהלך השבוע נסעו הילדים עם צוות המדריכים מהנוער לסופרלנד, ליספלנט, כיבוי אש, משטרה, יצאו לספארי ברמת גן, רכבו על רכבי גולף והשתלטו על השטח הגדול. ארוחת צהרים טעימה הוקפצה לשטח (תודה לסמדר חזן על העזרה בהכנת הארוחה ולגיתית לרמן על הבאתה לספארי).תודה לכל המתנדבים שהגיעו לנהיגת שטח לא פשוטה יחד עם החניכים. ישועה כנה מחומוס אליהו נתיבות תרם פיתות וחומוס שנאכלו בהנאה רבה יחד עם סירי הפוייקה שהכינה טלי ויסקי.
תודה לכל המון האנשים הטובים באמצע הדרך שעשו כמצוות אחיה – ופשוט החליטו להיות טובים יותר ולחייך.
במהלך השבוע הגיעו לביקור נחום וויויאן ממשרד העבודה והשירותים החברתיים שבאו ללמוד איך עושים קייטנה הכי שווה בעולם בהתנדבות ובהתגייסות של כל הקהילה. תודה לכל המתנדבים הרבים ממושב בני ראם, לדוד שמש – השוטר הקהילתי המיוחד שלנו, לאלי אסקוזידו – ראש המועצה, לנעה ברדוגו פסטרנק-מנהלת מתנ"ס נחל שורק, למשה פורקוביץ – מנהל יחידת הנוער ברשות, להדס יהלומי – מלווה קבועה כל השנים ומכינה חודשים מראש את הנוער יחד עם לימור אורנובסקי – פסיכולוגית חינוכית, לדן שמאי, יובל לוי, יתיר שוקר ויובל בן שלום- אחריות גדולה על הצוות הטכני, צוות צילום וצוות מטבח ונשמה גדולה עוד יותר,  ליעל זלינגר שהפציצה את הווצאפ בהודעות והכל דפק כמו שעון שוויצרי, דוד מואס, איתמר הילדסהיימר, דני וינברגר, גילי גבעתי ועוד ועוד ועוד…
לרכז הנוער שאולי אלחרר ולבוגרי הנוער במושב, שגוייסו על ידי דניאל ושלהם מגיעות המילים הכי חמות שאפשר. בסיטואציה שנוצרה הם לקחו חופשות, פינו מזמנם, תרמו מכספם-הכל על מנת שהקייטנה תתנהל הכי טוב שאפשר. תודה לעמותת איל"ן שנותנת בנו אמון כל שנה ומעניקים לנו את הזכות לטפל בחניכים נהדרים שכאלה.
תודה לכולם!