ניצחון מוחץ לאליצור נחל שורק נגד באר טוביה. המשחק האחרון נגמר בניצחון 65-69 לאליצור נחל שורק. המשחק היה משחק חשוב ומכריע ומסמל שלב נוסף בדרך לליגה הארצית.

הקבוצה ששחקניה ברובם הם אבות בעלי משרה מלאה וחיילים דשדשה במשך 9 שנים בליגות הנמוכות. בעונה שעברה הם החליטו לשנות גישה וכבר בתחילת העונה נפגשו עם ראש המועצה אלי אסקוזידו, על מנת לקדם את קבוצת הבוגרים כשהמטרה היא לעלות לליגה א'. ההתחלה באמת לא הייתה פשוטה והיו הרבה "חבלי לידה" כפי שמתאר המאמן ספי ביטון. אך הקבוצה התגבשה ממשחק למשחק כאשר בסיבוב השני של העונה ראו את התוצאות כשרוב הניצחונות היו בהפרשים גבוהים.

השנה ראש המועצה אלי אסקוזידו נפגש עמם שוב לפני פתיחת העונה ושם להם מטרה חדשה – לעלות לליגה הארצית. לצורך כך נבחר איתי איתי מידן לאמן את הקבוצה – איתי הוא מאמן מחלקות נוער בכיר בכדורסל שהחל דרכו במעלה אדומים כמאמן ואימן קבוצות נערים ונוער לאומית במועדוני הכדורסל מכבי תל-אביב ומכבי רעננה. איתי מידן נבחר להוביל את הקבוצה לליגה הארצית ולהעלות אותה מדרגה נוספת מבחינה מקצועית וניהולית. הובאו שחקני חיזוק בעלי רקע עשיר בליגות הבכירות לצד שחקנים צעירים ומקומיים במטרה להביא עתיד למועדון. ספי ביטון "הודות לשיתוף פעולה הדוק עם מתנ"ס נחל שורק בכל משחק הצטיידנו בפרסים, בהגרלות, התקיימו תחרויות קליעה ויחד עם אווירה טובה של הילדים וההורים סביב הקבוצה חיברנו מאד את מחלקת הנוער ובית הספר לכדורסל והכי חשוב עודדנו את הקבוצה רבות, על כך מגיעה תודה גדולה לנעה ברדוגו מנהלת המתנ"ס, לשריאל מנהל מחלקת ספורט ולפזית כץ".
את העונה הנוכחית התחילה הקבוצה לא מזמן ואפשר לכבר לומר בסיפוק כי עד עכשיו הסתיימה ללא הפסדים – ועומדת כיום על 13 ניצחונות רצופים מתוכם 3 ניצחונות מול הקבוצות החזקות באר טוביה ומבועים!!

המשחק שהתקיים השבוע ביום שלישי אמור היה להיות המשחק המכריע שיקבע את עלייתה של הקבוצה לליגה הארצית ולשמחתנו המשחק הסתיים בניצחון מוחץ והקבוצה נמצאת כרגע במקום הראשון עם 11 ניצחונות רצופים!

ראש המועצה אלי אסקוזידו על הניצחון: "אני רוצה להודות לספי ביטון, למאמן איתי, לצוות המתנ"ס שעושים הכל להצלחת הקבוצה ומכם אני מבקש – בואו למשחקים לעודד ולחזק. מגיע להם!"