וואוו איזה חג עברנו – לכל הארועים לחצו לכתבה המלאה…                                                                                                          שמחת בית השואבה, מרוץ נחל שורק, הושענוער, הקפות שניות וזיץ ביסודות…

בשמחת בית השואבה – שנחגגה ברחבת מתנס יד בנימין בשיתוף צורבה מרבנן , הגיעו מאות אנשים מהמועצה והאזור לשמוח וליהנות יחד מהופעה מדהימה של מנדי ג'רופי . לאירוע אף הגיעו חברי הכנסת- שולי מועלם, הרב אלי בן דהן והרבנים הרב הדאיה, הרב בן ציון אלגאזי ועוד היה שמח!

מרוץ נחל שורק ע"ש הדר גלדין: המרוץ המסורתי המתקיים זאת השנה התשיעית לקחו חלק כ1000 משתתפים בינהם חטיבת ומח"ט גבעתי וכמובן בני משפחת גולדין עדנה סרוסי (ארוסתו של הדר), וחמי גולדין(אחיו של הדר) שאף חילקו את הפרסים. היה מרגש ומושקע ביותר.

הושענוער ה10 – חגיגות ולימודי הושענוער נחגגו לפי המסורת ,זאת השנה העשירית, ביד בנימין. לאירוע הגיעו כ2000 בני נוער מכל הארץ שנהנו משיעורים  מרתקים של  : הרב זאביק הראל,הרב לסרי, הרב שמואל אליהו, הרב שרון שלום ,אברהם אפלקר וכן מהופעה מדהימה של יונתן רזאל , עמיר בנין ודניאל זמיר. היה משמעותי ומהנה

הקפות שניות ביד בנימין – אירוע סיום חגיגי ומרגש לתושבי המועצה והאזור עם להקת ענבי הגפן והזמר המעולה רועי ידיד ( שהוא גם משלנו..) שהקפיצו את החוגגים הרבים שהגיעו ושמחו יחד עם ספרי תורה.. היה משפחתי,שמח ומהנה במיוחד.. מי שהגיע הרוויח.

זיץ במושב יסודות– עם הזמר המדהים מוטי שטיינמץ ו15 נגנים שליוו אותו (עוצמתי מאוד!!) .

אז מה זה זיץ? זיץ  הוא מושג בעולם החסידות, המבטא מסיבת חסידים יחד. מטרת ה"זיץ" העיקרית היא יצירת קשר חברתי בין החסידים ('דיבוק חברים'), שהוא אחד מיסודות החסידות. על פי החסידות, דיבוק חברים מועיל לא רק להגברת האחווה בין החסידים, אלא גם להתחזקות בעבודת ה' והתעוררות רוחנית.