חפש
פניה למוקד המועצה


פניה לראש המועצה - אלי אסקוזידו
iso

נוער בנים יד בנימין

(כיתות ט' – י"ב)

רכז: שגיא בן נעים
פלא': 0509900289
מייל: sagi.benaim@gmail.com

קבוצת נוער בנים יד בנימין קמה בעקבות המעבר של מגורשי גוש קטיף ליד בנימין ומאז הקבוצה גדלה מאוד הן באיכות והן בכמות (נכון להיום מדובר על כ-70 נערים!!)וכמובן גם קיבלה בשמחה את כל תושבי יד בנימין.
חזון:
עיצוב דמותו של הנער והעצמתו ע"י שיחות אישיות וקשר אישי חם מאוד,חיזוק הקשר בין הנער והוריו,פעילויות שונות לגיבוש הקבוצה וחינוך לתרומה לקהילה ומחוצה לה, כל המטרות לעיל ובכלל כולן יוצאות, נובעות ופועלות מתוך החיבור לתורתנו הקדושה ולכן כל אופי הפעילות הוא תורני ונפרד לגמרי מתוך רצון ושאיפה לחבר את הנוער לתורה ולאביהם שבשמים

 

אז מה היה לנו?
אחרי קיץ עמוס חזרנו סוף סוף ללימודים עם הרבה כוחות שצברנו בחופש הגדול. ביום כיפור יצאו שתי קבוצות מהנוער להשלים מנין בקיבוץ רבדים ובקיבוץ חולדה , התגובות משני הצדדים היו מרגשות ומדהימות.
מיד לאחר יום כיפור התחלנו לעבוד ולארגן את כל ה"הושענוער "המדהים שהיה מוצלח מאוד. קיבלנו ב"ה תגובות מחממות את הלב. השנה הנוער הרגיש שזה ערב שלו, שאותו הוא ארגן, בישוב שלו, וכשהם מרגישים שייכות למשהו ,יש עזרה ונוכחות כמעט מלאה של כל נוער הישוב. בסוכות עשינו אצלי בסוכה "מלווה מלכה " מפנק במיוחד, מלא שמחה ואוכל. תודה רבה לאשתי שיל"ת על כל ההשקעה.
להקפות שניות היגיע הנוער השנה בייצוג מרשים במיוחד בתוספת יוזמה רצינית וברוכה של קבוצה שעלתה לבמה וניגנה הקפה שלימה .. הם עבדו שעות רבות וארוכות עד שהגיעו לתוצאה מרשימה ,ולאחריה ב"ה קיבלו חיבוק ענק ואוהב מכל התושבים .
במוצ"ש שאחרי החג, השתתפנו בערב המוצלח שאורגן לכל הנוער ביער חרובית, מה שגרם לנוער רצון להודות על כך לראש המועצה באופן אישי.
וכמובן אחרי כל החגיגות...חזרנו שוב ללימודים לתקופה ארוכה וחשובה. הפעילות במועדון ממשיכה, ערב שוקולד, פויקה, שיחות אישיות, שיחות בערב שבת ועוד.וכבר מחכים לחופשת חנוכה ...

המועצה האזורית נחל שורק ד.נ. עמק שורק יד בנימין 76812  טלפון: 08-8634222  
תיכנות: מיכאל פלוטניצקי עיצוב אתרים : נרינסקי © כל הזכויות שמורות למ.א. נחל שורק