חפש
פניה למוקד המועצה


פניה לראש המועצה - אלי אסקוזידו
iso

סניף עזרא יד בנימין

(כיתות ג' – ח')

רכזת: אביטל חייט
פלא': 0524239931
מייל: avital100@gmail.com

סניף עזרא יד בנימין קיים במשך 6 שנים ועובד בפועל כשני סניפים נפרדים (בנים ובנות). בסניף פעילים כ-170 בנות וכ-40 בנים. אוכלוסיית הסניף מורכבת ממגוון רחב של תושבי היישוב (מפוני גוש קטיף, תושבים ותיקים, תושבים חדשים, קהילת "תורת החיים" ועולים מארה"ב.) בצוות ההדרכה בפעילים 16 מדריכם רציניים ומשקיעים מאד.
אני מאמין:
מטרתנו בסניף היא להעצים כל חניך באופן אישי תוך פיתוח הרמה החינוכית בסניף, ליווי וקידום צוות ההדרכה, ופיתוח כשרונותיו ויכולותיו של כל חניך. הסניף פעיל בכל ימות השבוע ובשבתות. אנו משתדלים לקיים מגוון רחב של פעילויות חוויתיות וערכיות הן ברמה קבוצתית והן ברמה סניפית. במהלך השנה ישנם גם טיולים ומסעות, חודש ארגון ועוד המון רגעי שיא חוויתיים במיוחד. בואו וקחו חלק בסניף המשפחתי שלנו!! מחכים לכם.. :)

אז מה היה לנו?
תשרי - לקראת יום כיפור יצאנו לסיור סליחות בירושלים ,שמענו שיחה מפי בחורה עיוורת מהרובע היהודי, שדיברה על כוחה של התפילה, על התמודדות עם קשיים וחיזקה אותנו מאוד. בהמשך השתתפנו במעמד הסליחות המרכזי עם הרב עובדיה יוסף בכותל המערבי. היה מרגש להיפגש עם כל גווני עם ישראל בערב מיוחד שכזה.

‎ בסוכות יצאו למעלה מחמישים חניכים ומדריכים למסע סוכות תנועתי בכרמל., עם מסלולים מאתגרים. מזג האוויר הכביד עלינו, אך חזרנו עם המון חוויות ממסע כיף שלא ישכח.. בהמשך החג השתתפנו ב"הושענוער " ובהקפות שניות במוצאי שמחת תורה.
חשוון - רק התחלנו להתפלל ולבקש על הגשמים וכבר הופתענו בגשמי ברכה, ולכן היינו צריכים לשנות קצת את התוכניות ופעילויות.. במקום במסע חולצה שחיכינו לו כ"כ היה ערב חורף סניפי שבסופו קיבלו החניכים חולצות תנועה חדשות!
שמחנו לקבל בברכה את קבוצת נטעים בנות - בנות כיתה ג' שהצטרפו לסניף בנוכחות מרשימה!!
ומיד התחלנו בהכנות לקראת חודש ארגון...
בסוף החודש קיימנו ערב אימהות ובנות מיוחד, שעסק בנושא החודש "לכל איש יש שם"-הייחודיות והכישרונות הטמונים בכל אחד והמחויבות לנצל אותם. לאחר שיחה של רכזת אזור דרום בתנועה, ולימוד בחברותות , כל אמא ובתה , הייתה הופעה מיוחדת של כל החניכות בשיר וריקוד שחובר במיוחד סביב הנושא.
כסלו- בחודש זה אנו מציינים את חודש הארגון השישי לסניף. את החודש פתחנו בפעילות 'סוף-הדרך' ביישוב ובטקס פתיחה ברחבת המועצה. בשבת פרשת תולדות הייתה מיוחדת בפעולות סביב הנושא וסעודה שלישית משותפת. במהלך החודש עמלות כל הקבוצות על הופעות וצביעת קירות, בנוסף לכל הפעולות השוטפות. כולם מוזמנים לחגוג אתנו את השבת המיוחדת בשבת חנוכה, פרשת מקץ.קבצים מצורפים
קובץ1: שבט נחליאל- כל הכבוד
המועצה האזורית נחל שורק ד.נ. עמק שורק יד בנימין 76812  טלפון: 08-8634222  
תיכנות: מיכאל פלוטניצקי עיצוב אתרים : נרינסקי © כל הזכויות שמורות למ.א. נחל שורק