חדש! בית חינוך לבנות

>>חדש! בית חינוך לבנות
ב׳ בשבט ה׳תשע״ח (18/01/2018)

חדש! בית חינוך לבנות

טופס רישום לבית החינוך
דוא"ל למידע, שאלות ובקשה לקיום חוג בית
סיכום מפגש חשיפה 22.1 ושאלות ותשובות
עידכונים להורים – מכתב ממנהל מחלקת חינוך

חזון בית החינוך לבנות

"מטרת החינוך היא להכשיר את האדם לצורתו המתוקנת, שהנקודה המרכזית שבה היא לעשותו טוב וישר". החינוך… הלוא הוא ההוצאה מכח לפועל, מהעלם לגילוי, את הכוחות והכישרונות הנמצאים בנפש הילד בטבעה, או הראויים לפי טבעה להתקבל בה ביותר מתוך ההשפעות החינוכיות השונות. כשגורמי החינוך – ההורים והמורים, הספרות והסביבה של הילד – מותאמים ומכוונים לשכלול כשרונו הטבעי הזה של הילד ופתוחו בדרכי החיים השונים, אז החינוך הוא מוצלח וטוב"(הראי"ה קוק)

הגדרת בית החינוך – בית חינוך תורני, לאומי וחדשני, המחנך למצוינות אישית, להתקדמות בעבודת ה' בשמחה ולתרומה לחברה ולקהילה, תוך מתן דגש על למידה משמעותית המותאמת למאה ה-21.

חזון בית החינוך 

בית החינוך הינו מוסד המחנך לעבודת ה' וללמידה מתוך שמחה. התורה דוגלת בגישה חינוכית הנוגעת בכל רבדי החיים, ואנו שואפים ליישם גישה כוללנית זו בחינוך התורני של תלמידותינו.

בית החינוך שואף לפתח בוגרת המתאפיינת בסקרנות אינטלקטואלית, עצמאית ויצירתית; בוגרת המודעת לכישרונות החבויים בה וממצה את הפוטנציאל הטמון בה, מתוך שאיפה מתמדת להגיע למצויינות אישית; בוגרת בעלת ערכים ומידות טובות המודעת לצורכי החברה והסביבה ותורמת לקהילה.

אנו מאמינים בהנעה פנימית, מעורבות קהילתית ואהבה לארץ ישראל, חינוך להתפתחות אישית וחברתית עם אורח חיים בריא. למידה בין תחומית הכוללת שילוב של לימודי קודש וחול בשיטות הוראה שונות ומגוונות המכינות את התלמידה לעולם המודרני המשתנה.

הורים יקרים,

הארכנו את הרישום ומעתה הרישום לבית החינוך לבנות יסתיים בתאריך ז' אדר, 22/2. 

על מנת להקל עליכם פתחנו חשבון גוגל לבית הספר שאליו תוכלו לשלוח את שאלותיכם. כתובת הדוא"ל היא: beitchinuchbanot@gmail.com.

קישור להרשמה לבית הספר: https://goo.gl/cKRddL

2018-07-16T16:15:56+00:00ב׳ בשבט ה׳תשע״ח (18/01/2018)|